Nasze marki

O nas

Jesteśmy firmą wywodzącą się z przemysłu chemicznego z ponad 20-letnim doświadczeniem w produkcji preparatów dezynfekujących i czyszczących.

Wraz z rozbudową zakładu o centrum badawczo-rozwojowe poszerzyliśmy działalność usługowo-produkcyjną o produkty skierowane dla branży chłodniczej, klimatyzacyjnej i grzewczej. Zajmujemy się kompleksową usługą od projektowania po wykonawstwo instalacji chłodniczych i grzewczych, jak również ich monitoring, serwis i utylizację. Pracujemy nad własnymi, nowymi rozwiązaniami informatycznymi dla łatwiejszej i bardziej wydajnej pracy urządzeń chłodniczych i grzewczych.

Dzięki interdyscyplinarnemu centrum badawczo-rozwojowemu, w którym pracują informatycy, automatycy, ciepłownicy, operatorzy drukarek 3D, chemicy jesteśmy w stanie zaprojektować i wdrożyć nowe rozwiązania i technologie dla branży HVACR. Stała współpraca z uniwersytetami i instytutami badawczo-rozwojowymi sprawia, że w unikalny sposób możemy wdrażać nowe rozwiązania wykorzystując odnawialne źródła energii i najnowsze technologie.

Unia Europejska